Kontakt oss

Daglig leder / Salgsleder / Selger
Odd Røkenes
odd@beisfjordsement.no
905 34 705

Administrasjonsleder / Personalansvarlig / HMS-ansvarlig / Selger
Kristine Remman
kristine@beisfjordsement.no
988 73 550

VA-selger
Alexander Bergvik - sykemeldt

VA-ingeniør / Markedsansvarlig / KS-leder / Selger
Bente Nymoen
bente@beisfjordsement.no
482 07 809

IKT-leder / Styreleder / Selger
Frode Røkenes
frode@beisfjordsement.no
911 72 455

Kontrolleder
Per-Tore Aslaksen
per-tore@beisfjordsement.no
911 84 603

Blanderansvarlig
Kjetil Akselsen
kjetil@beisfjordsement.no
948 30 566

Rørlegger (kun til intern montering VA-armatur)
Ivar Jenssen
ivar@beisfjordsement.no
951 01 908

Ekspedisjonsleder
Fredrik Amundsen
fredrik@beisfjordsement.no
469 69 876

Driftsleder
Leif Tore Johansen
leif-tore@beisfjordsement.no
469 62 733

Produksjonsleder
Daniel Røkenes
daniel@beisfjordsement.no
948 54 023

Regnskap
Økoråd Narvik AS
Sandra Wiik
regnskap@beisfjordsement.no
906 27 631

Bestilling
bestilling@beisfjordsement.no

Faktura
faktura@beisfjordsement.no

Forespørsel
foresporsel@beisfjordsement.no

Beisfjord Sementvarefabrikk AS

Fjordveien 203
8522 Beisfjord

Telefon: 76 95 04 60
Epost: foresporsel@beisfjordsement.no

Noe du ønsker å fortelle - eller noe du lurer på?

Send oss gjerne en epost.

Administrasjon - foresporsel@beisfjordsement.no