Kontakt oss

Daglig leder / KS-leder
Jostein Starbo
jostein@beisfjordsement.no
921 19 620

Markedsingeniør / HMS-ansvarlig
Frits Pettersen
frits@beisfjordsement.no
907 28 577

Salgsingeniør
Torbjørn Kufaas
torbjorn@beisfjordsement.no
901 61 631

Salgsleder
Odd Røkenes
odd@beisfjordsement.no
905 34 705

IKT-leder / Styreleder
Frode Røkenes
frode@beisfjordsement.no
911 72 455

Kontrolleder
Per-Tore Aslaksen
per-tore@beisfjordsement.no
911 84 603

Blanderansvarlig
Kjetil Akselsen
kjetil@beisfjordsement.no
948 30 566

Ekspedisjonsleder
Jonny Bregge
jonny@beisfjordsement.no
469 69 876

Driftsleder
Leif Tore Johansen
leif-tore@beisfjordsement.no
469 62 733

Produksjonsleder
Daniel Røkenes
daniel@beisfjordsement.no
948 54 023

Regnskapsansvarlig / Kontorleder / Personalansvarlig
Else Marie Austerslått
elsemarie@beisfjordsement.no
402 33 683

Bestilling
bestilling@beisfjordsement.no

Faktura
faktura@beisfjordsement.no

Forespørsel
foresporsel@beisfjordsement.no

Beisfjord Sementvarefabrikk AS

Fjordveien 203
8522 Beisfjord

Telefon: 76 95 04 60
Epost: foresporsel@beisfjordsement.no

Noe du ønsker å fortelle - eller noe du lurer på?

Send oss gjerne en epost.

Felles - foresporsel@beisfjordsement.no